Registrace

Seminář a webinář Drobná architektura v krajině

06.06.2024, 09:45

Prezence: 9:00–9:45
Místo konání: V přednáškové aule domu ABF, Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské nám. 833/31 (v průchodu), Praha 1

Výše účastnického poplatku je 2178 Kč s DPH za osobu.

Platbu účastnického poplatku je nutné provést po registraci, a to bankovním převodem na číslo účtu: 2600533432/2010 (Fio banka a.s.). Platba musí být připsána na tento účet nejpozději den před seminářem. Variabilní symbol pro platbu obdržíte po registraci v potvrzovacím e-mailu.

Po uhrazení účastnického poplatku bankovním převodem bude platba potvrzena e-mailem na kontakt uvedený při registraci zasláním daňového dokladu, a to nejpozději do 15 dnů od konání semináře (v souladu s platnou legislativou).

Účastnický poplatek zahrnuje on-line účast na webináři, možnost stažení sborníku k přednáškám v PDF.

Při neúčasti přihlášených se poplatek nevrací.

Registrační formulář

(povinná pole jsou ve formuláři označena hvězdičkou*)


Po registraci je nutné provést platbu účastnického poplatku, a to bankovním převodem. Platba musí být připsána na účet STOPu nejpozději den před seminářem.
Jsme plátci DPH, ceny jsou uvedeny včetně DPH.

V případě platby na místě v hotovosti je výše účastnického poplatku navýšena o manipulační poplatek ve výši 150 Kč za osobu.

Student je povinen při prezenci předložit potvrzení o studiu, vstup pro studenty je bez nároku na tištěný sborník (sborník jen v PDF).

Doktorand, student je povinen při prezenci předložit potvrzení o studiu, vstup je bez nároku na tištěný sborník (sborník jen v PDF).

Účastník
*

Vyberte, prosím, zda se zúčastníte semináře prezenčně nebo jen on-line webináře.

*
*
*

Akce je zařazena do programu celoživotního vzdělávání ČKA a účast ohodnocena 1 bodem.

Akce je zařazena do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a účast ohodnocena 1 bodem.


E-mail, na který chcete zaslat potvrzení registrace, případně fakturu po semináři.
Nemusíte jej zadávat, pokud je stejný s e-mailem účastníka.

Fakturační údaje
*
*
*

Odesláním registrace vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.


Po kliknutí na tlačítko Odeslat registraci již dojde k odeslání zadaných údajů do STOPu a také na vaši zadanou e-mailovou adresu (případně i na adresu pro potvrzení).